Kaia KanepiFoto: Martin Ahven
18. oktoober 2020, 17:57

HEA TÖÖ! Kaia Kanepi võitis turniiri Prantsusmaal

Kaia Kanepi (WTA 109.) võitis Prantsusmaal Cherbourg-en-Cotentinis toimunud 25 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITFi tenniseturniiri.

Turniiri esimese paigutusega Kanepi võitis finaalis maailma 154. reketi Harriet Darti 6 : 4, 6 : 4, esikohamäng kestis tund ja 16 minutit. Kanepi suutis kohtumise jooksul neljast murdepallist ära kasutada kaks, lisaks lõi Kanepi matši jooksul kolm serviässa, britt ei saanud kirja ühtegi.

35aastane eestlanna ei kaotanud turniiril mitte ühtegi setti, kiiret lõppmängugi läks vaja vaid korra, kui ta alistas poolfinaalis tulemusega 6 : 1, 7 : 6 (2) 21aastase Briti tennisisti Jodie Anna Burrage'i (WTA  274.).

See oli Kanepi karjääris 22. kord, kui ta jõudis mõnel ITFi turniiril finaali ja tegu oli tema 16. võiduga. Viimati ta triumfeeris möödunud aasta detsembris Tšehhis Milovices, kui ta oli esikohamatšis 6 : 4, 6 : 3 parem soomlannast Anastassia Kulikovast.