Korvpall

ROCKI KAMPSUNID PANEVAD EDASI: Tartule kulda ja karda võitnud trio naudib mängimist esiliigas 

Kaspar Koort, 19. oktoober 2020 09:54
Rocki legendid Marek Doronin (vasakult), Silver Leppik ja Timo Eichfuss on endiselt heas hoos ja loobivad palli korvi Eesti tugevuselt teises liigas. Foto: Martin Ahven, Reigo Teervalt
Kümme aastat tagasi said Marek Doronin, Silver Leppik ja Timo Eichfuss tõsta Tartu Ülikool/Rocki mängijatena üles koduse korvpalli meistrisarja võidukarika, kui finaalseerias suruti põlvili Andres Sõber ja Rakvere Tarvas. Vahepeal on Taaralinna korvpalli hiilgeaegadest alles jäänud alles vaid ilus mälestus, kuid kes tahab veel kord tunnetada kunagist „Rocki vaimu“, seadku sammud esiliigas mängiva Tartu Kalev/Estiko matšidele, kus eespool mainitud trio endiselt korvirõngastele valu annab.

Liites kokku mängijate meistritiitlid, karikavõidud ja muud medalid, võib Kalev/Estiko pidada end praegu ilmselt üheks Eesti kõige tituleeritumaks korvpalliklubiks. Marek Doronini kaukas on seitse meistritiitlit ja kaheksa karikavõitu, Silver Leppikul neli meistritiitlit ja viis karikat ning Timo Eichfussil kolm meistritiitlit ja viis karikat. Kui välja jätta Eichfussi 2017. aasta tiitlivõit Kalev/Cramo särgis, on kõik ülejäänud esikohad tulnud meestele siis, kui nad esindasid TÜ/Rocki.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.09.2020
Profikorvpallist loobunud Eichfuss jätkab vanade Rocki kamraadidega esiliigas: „Niisama nalja tegema ma ei tule!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee