Marcus Rashfordi värav tõi Manchester Unitedile 2 : 1 võidu PSG üle.Foto: GONZALO FUENTES
Meistrite liiga
21. oktoober 2020, 00:06

MEISTRITE LIIGA | Manchester United alistas PSG, Messi tegi Barca võidumängus taaskord ajalugu

Jalgpalli Meistrite liiga avavooru teisipäevases keskses kohtumises alistas Manchester United võõrsil Pariisi Saint-Germaini. FC Barcelona superstaar Lionel Messi kirjutas aga taaskord ümber ajalooraamatuid.

United asus PSG vastu juhtima 23. minutil, kui teisel katsel realiseeris penalti Bruno Fernandes. Teise poolaja kümnendal minutil väljakuperemehed Anthony Martiali omaväravast viigistasid, aga viimane sõna jäi ikkagi Unitedile, kui kolm minutit enne lõpuvilet saatis palli PSG puuri Marcus Rashford.

Budapesti Ferencvarosega madistanud FC Barcelona pidi mängu viimased paarkümmend minutit pärast Gerard Pique eemaldamist hakkama saama vähemuses, kuid sellele vaatamata nüpeldati ungarlasi tulemusega 5 : 1.

Penaltipunktilt skoori avanud Lionel Messi tegi ajalugu: temast sai esimene jalgpallur, kes on Meistrite liigas värava löönud 16. hooajal järjest. 16 hooajal skooris omal ajal ka Ryan Giggs, kuid Walesi koondise praegusel peatreeneril sattus sisse ka üks nullile jäänud hooaeg.

Lionel Messi ajalooline penalti. Foto: ALBERT GEA

Tulemused

E-alagrupp

Londoni Chelsea – Sevilla 0 : 0

Rennes – Krasnodar 1 : 1 (56. (pen) Guirassy – 59. Ramirez)

F-alagrupp

Rooma Lazio – Dortmundi Borussia 3 : 1 (6. Immobile, 23. (ov) Hitz, 76. Akpa Akpro – 71. Haaland)

Peterburi Zeniit – Club Brugge 1 : 2 (74. (ov) Horvath – 64. Dennis, 90+3. de Ketelaere)

G-alagrupp

Kiievi Dinamo – Torino Juventus 0 : 2 (46. ja 84. Morata)

FC Barcelona – Budapesti Ferencvaros 5 : 1 (27. (pen) Messi, 42. Fati, 52. Coutinho, 82. Pedri, 89. Dembele – 70. (pen) Kharatin)

H-alagrupp

Pariisi Saint-Germain – Manchester United 1 : 2 (55. (ov) Martial – 23. (pen) Fernandes, 87. Rashford)

RB Leipzig – Istanbuli Basaksehir 2 : 0 (16. ja 20. Angelino)