Sten Sokk panustas meeskonna võitu 14 punktiga.Foto: Martin Ahven
21. oktoober 2020, 21:03

Tallinna Kalevite lahingu võitis Cramo

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas Kalev/Cramo 98 : 88 Kalev/TLÜ.

Üle-eelmisel nädalal koroonapiirangute tõttu isolatsiooni suunatud Kalev/Cramo mängijad pääsesid esmakordselt trenni teisipäeval ja päev hiljem tuldi platsile Kalev/TLÜ vastu.

Kohtumise alguses näis, et platsilt eemalolek pole Eesti esiklubile atleetidele halvasti mõjunud, sest poolaeg võideti 47 : 34 ja kaheksa minutit enne lõpuvilet juhiti 24 silmaga. Kuid siis muutusid VTB Ühisliigast osa võtva tiimi mängijad hooletuks.

Kalev/TLÜ tegi Brandis Raley-Rossi eestvedamisel 26 : 7 spurdi, millega jõuti 1.50 enne kohtumise lõppu viie silma kaugusele, kuid siis hoog rauges ja lõpuks võttis tugevam oma.

98 : 88 mängu võitnud Kalev/Cramo poolt jõudsid kahekohalise punktiskoorini kõik algviisiklased, kellest Marcus Keene tõi 26, Kregor Hermet 20, Sten Sokk 14 ning Chavaughn Lewis ja Devin Thomas kumbki 10 silma, viimane neist noppis lisaks 13 lauapalli. "Väikest" Kalevit vedasid leegionärid Brandis Raley-Ross ja Emmanuel Wembi, kes tõid vastavalt 24 ja 20 punkti.

Kalev/Cramo tegi Eestis liiga selle hooaja debüütmängu, Kalev/TLÜ-l on kirjas ühe võidu kõrval kaks kaotust.