Kergejõustik

Värske hingamise leidnud Rasmus Mägi: olen uue hooaja suhtes märksa entusiastlikum kui varasematel aastatel 

Kaspar Koort, Kääriku-Tartu, 23. oktoober 2020 10:07
TÖÖ ALGAS: Lõppeval nädalal tegi Rasmus Mägi uut hooaega ja olümpiat silmas pidades esimese sissejuhatava treeninglaagri Käärikul. Loodetavasti õnnestub koroonaviiruse kiuste läbi viia ka mõni välislaager, kuid Rasmus on arvestanud ka võimalusega, et kogu ettevalmistus tulebki teha Eestis.Foto: Martin Ahven
Septembri keskel tegi Rasmus Mägi Rooma teemantliiga etapil oma viimase kahe aasta parima 400 meetri tõkkejooksu, kui sai ajaks 48,72. Tulemus on seda hinnatavam, et vaid pool aastat varem oli 28aastane tartlane vaevelnud ootamatu tervisehäda käes, mis ei lubanud tal paar kuud tõsiseid treeninguid teha.

Oma treeneritest vanemate Anne ja Taivo Mägi näpunäidete järgi harjutav Rasmus lihvis olümpiat silmas pidades vormi Lõuna-Aafrika vabariigis, kuid koroonakriisi puhkedes otsustati kiiresti kodumaale naasta. Kuna sisehallid suleti, ent sellel hetkel polnud otsust olümpia edasi lükkamisest veel tehtud, tuli hakata harjutama Eestimaa varakevades. Ent üsna kohe saadi aru, et midagi on tervisega lahti.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.09.2020
Kergejõustikuaasta suur kokkuvõte: kes sooritas vinge arenguhüppe, kes lõhkas üllatuspommi ja kes oli komeet?
17.08.2020
HEA TÖÖ: Rasmus Mägi tegi Rooma Teemantliiga etapil oma hooaja kiireima jooksu
13.08.2020
Warholm jooksis järjekordse superaja, Rasmus Mägi püstitas hooaja tippmargi
11.08.2020
Hooaja teise aja jooksnud Rasmus Mägi võttis Slovakkias kindla võidu