Kemar Roofe (vasakul) Ryan Jacki, Scott Arfieldi ja James Tavernieriga Foto: Reuters/Scanpix
23. oktoober 2020, 05:38

VIDEO | Sajandi värav? Neli meest kohvile ja pauk poolelt väljakult! Steven Gerrard: „Parim värav, mida kunagi näinud!“

Eile õhtul peetud Euroopa liiga kohtumiste kõige tähelepanuväärsem värav sündis Belgias, kus Liege’i Standardile külla sõitnud Glasgow Rangers alistas kodumeeskonna 2:0.

James Tavernier viis Rangersi 19.minutil juhtima ning mäng näis selle seisuga lõppevat, ent Kemar Roofe otsustas kohtuniku antud üleaja kolmandal ehk viimasel minutil võtta ette avantüüri, mille tasuks saab ta hooaja lõpus ilmselt Ferenc Puškase nimelise aasta parima värava.

Roofe triblas mööda neljast mehest ning kui ta oli keskjoone juurde jõudnud, lajatas teele pommlöögi, mis maandus väravast veidi välja tulnud Arnaud Bodrati selja taga.

„See on parim värav, mida ma kunagi näinud,“ kommenteeris Rangersi peatreener, jalgpallilegend Steven Gerrard.