Igor Dudarev.Foto: Martin Ahven
24. oktoober 2020, 17:26

Tammeka alistas üheksakesi lõpetanud Viljandi, Legion seljatas Kalevi

Eesti jalgpalli meistriliiga 25. vooru kohtumises alistas Tartu Tammeka võõral väljakul 1 : 0 Viljandi Tuleviku, Tallinna klubide Kalevi ja Legioni kohtumine lõppes viimase 2 : 0 võiduga.

Tuleviku ja Tammeka kohtumises lõi ainsa värava 74. minutil Tristan Koskor, kes toksas võrku Patrick Genro Veelma suurepärase söödu. Natuke enne normaalaja lõppu eemaldas kohtunik kaks Viljandi mängijat. Esmalt sai jõhkra vea eest punase kaardi Tanel Lang, millele järgnes massirüselus, kus kohtunik nägi Martin Alliku ebasportlikku tegutsemist.

Päeva teises kohtumises madistasid Tallinna klubid Legion ja Kalev. Tabeli punane latern Kalev jäi 30. minutil kaotusseisu, kui Denis Vnukov lõi kauglöögi läbi väravavahi Karl Andre Vallneri näppude ja postipõrke kaudu võrku. 1 : 0 seis püsis 81. minutini kui Kalevi keskkaitsja Dominik Ivkici eksimuse kasutas külmavereliselt ära Nikita Andrejev.

Võiduga tõusis Tammeka Viljandist mööda viiendale kohale. Meeskondadel on koos vastavalt 31 ja 29 silma. Juhib tiitlikaitsja FC Flora 61 punktiga.

Viljandi Tulevik - Tartu Tammeka  0:1 (0:0)