Karl-Jakob HeinFoto: Erki Pärnaku
24. oktoober 2020, 17:03

Hein sai kohtumise alguses punase, Arsenal saatis väravasse kaitsja

Eesti koondise väravavaht Karl Jakob Hein sai Arsenali väravasuul juba 7. minutil punase kaardi, tiim kaotas kohtumise 1 : 4.

Matš algas Arsenali jaoks suurepäraselt, kui kuuendal minutil viis 18aastane rootslane Nikolaj Möller meeskonna juhtima. Kuid minut hiljem tõmbas tema eakaaslane Hein väljaspool kasti maha Manchester City ründaja Felix Nmeca ja sai punase kaardi.

Kuna Arsenali pingil polnud varuväravahti, siis tõmbas kindad kätte 17aastane keskkaitsja Taylor Foran, kes avapoolajal pidi võrgust noppima ühe palli, kui 24. minutil skooris Nmecha.

Teisel poolajal said kodumeeskonna eest jala valgeks veel James Mcatee, Liam Delap ja Alpha Diounkou Tecagne ning kohtumine lõppes City 4 : 1 võiduga.