Sergio RamosFoto: Zumapress/Scanpix
24. oktoober 2020, 19:30

VIDEO | Madridi Real alistas Barcelona skandaalse penalti abil

Hispaania kõrgliigas mängiti hooaja esimene El Clasico, kus Madridi Real alistas võõral väljakul Barcelona 3 : 1.

Kohtumine algas väga tuliselt, kui külalised läksid juba viiendal minutil Federico Valverde väravast juhtima. Kuid kolm minutit hiljem sai jala valgeks 17aastane imelaps Ansu Fati, kes on nüüdsest El Clasicote ajaloo noorim väravalööja.

Ehhki mõlemal tiimil olid suurepärased võimalused mängust skoorimiseks, siis järgmist kolli pidi ootama 63. minutini. Toni Kroosi karistuslöögi ajal rebiti särgist Reali kaptenit Sergio Ramost, kes viskas ennast väga ebaloomulikult ja vales suunas pikali. Videokohtunikud kutsusid vilemees Juan Martinez Munuera ekraani juurde, kes otsustas olukorrast siiski anda 11 meetri karistuslöögi, mille Ramos ise realiseeris.

Kohtumise lisaminuteil realiseeris Real poolkaitsja Luka Modric kiirrünnaku, mis jäi ka matši viimaseks väravaks. 3 : 1 võidu teeninud Real on seitsmest mängust kogunud 16 punkti ja juhib kindlalt Hispaania liigat. Kuus matši pidanud Barcelona on neist kaotanud kolm.

Barcelona - Real Madrid 1 : 3 (1 : 1)