Tiia Kaare.Foto: Erakogu
25. oktoober 2020, 11:45

FOTOD | Kulturismi ja fitnessi juunioride MM tõi Eestile medalisaju

23. – 24. oktoobrini Rumeenias Cluj-Napocas toimunud juunioride maailmameistrivõistlused kulturismis ja fitnessis tõid Eestile juurde mitu medalit.

Rasmus Klaos võitis 16.-20. aastaste meesjuunioride physique klassis hõbemedali, Tiia Kaare tuli hõbedale 21.-23. aastaste juunioride bodyfitness klassis. Lilija Utenko võitis rahvusvahelistel tiitlivõistlustel Lätit esindades hõbemedali 16.-20. aastaste juunioride bikinifitness -166 klassis, Regina Tselik tuli juunior bikinifitness -166 klassis (21.-23. aastaste vanuserühmas) pronksmedalile.

Tugevad finaalikohad saavutasid võistlusel ka Elisabeth Atamanski (juunioride bikiinifitness -160; vanuserühmas 21.-23. aastased 4. koht) ja Marleen Talivätsing (juunioride bikiinifitness – 166; vanuserühmas 21.-23. aastased 5. koht).

Viimane suurem rahvusvaheline kulturismi ja fitnessi tiitlivõistlus toimub juba novembri algul Hispaanias Santa Susanas, kus meeste-, naiste- ja mastersite maailmameistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis on Eestit esindamas 13 sportlast.