Ragnar Klavan.Foto: SIPA / Scanpix
25. oktoober 2020, 15:51

HEA TÖÖ! Klavan aitas Cagliari teise järjestikuse võiduni

Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan aitas Cagliaril alistada Itaalia jalgpalli meistriliiga viiendas voorus koduväljakul tulemusega 4 : 2 Crotone.

Võõrustajad jäid 21. minutil kaotusseisu, kui sihile jõudis külalismeeskonna ründaja Junior Messias. Viigi seadis mõned hetked jalule Charalampos Lykogiannis. Seejärel viis Cagliari juhtima Giovanni Simeone, ent Salvatore Molina suutis 43. minutil teha seisuks 2 : 2. Enne poolajapausi suutis kodumeeskond uuesti edu haarata, tiimi kolmanda värava autoriks oli Riccardo Sottil.

48. minutil jäi Crotone vähemusse, kui teise kollase kaardi tõttu pidi platsilt lahkuma Luca Cigarini. Üheksa minutit enne normaalaja lõppu sekkus mängu Klavan ning mõned hetked hiljem kindlustas kodumeeskonnale võidu Joao Pedro.

Cagliaril on viie mänguga õnnestunud koguda seitse silma, sellega hoitakse hetkel liigatabelis kümnendat positsiooni. Crotone jätkab tabeli punase laternana ehk 20. kohal, neil on kirjas üks punkt. Juhib täisedu nelja võiduga AC Milan, kellele järgnevad Sassuolo ja Milano Inter.