Southampton (punases) - Everton.Foto: Reuters/Scanpix
25. oktoober 2020, 18:43

Premier League'i liider sai hooaja esimese kaotuse

Inglismaa jalgpalli meistriliigat mõnevõrra üllatuslikult juhtiv Everton sai hooaja esimese kaotuse, kui võõral väljakul jäädi tulemusega 0 : 2 alla Southamptonile.

Võõrustajad asusid matši 27. minutil tiimi kapteni James Ward-Prowse'i tabamusest juhtima. Mõned minutid hiljem duubeldas eduseisu Che Adams. Enne avapoolaja lõppu oli pall kolmandatki korda Evertoni väravas, kuid tol korral fikseeris kohtunik suluseisu.

72. minutil sai ohtliku vea eest punase kaardi külalismeeskonna äärekaitsja Lucas Digne ning enam polnud Southamptoni võidus küsimust.

Vaatamata kaotusele jätkab Everton liidrina, olles kuue mänguga kogunud 13 silma. Nendega sama palju punkte on kogunud tiitlikaitsja Liverpool. Mängu vähem pidanud Aston Villa on 12 silmaga kolmas - nad said üleeile hooaja esimese kaotuse, kui jäid tulemusega 0 : 3 alla liiga uustulnukale Leeds Unitedile.