Anton Mirantšuk sahistas Müncheni Bayerni võrku.Foto: Reuters/Scanpix
27. oktoober 2020, 23:57

MEISTRITE LIIGA | Endine levadialane skooris Bayerni vastu, Real jätkab kehvalt

Kihlveokontorites jalgpalli Meistrite liiga favoriidiks peetud Müncheni Bayern sõitis külla Moskva Lokomotivile ja sai kirja raske 2 : 1 võidu. Nirult kulgeb hooaja algus Madridi Reali jaoks, kellel on kahest mängust kirjas kaotus ja viik.

Leon Goretzka viis Bayerni küll 13. minutil juhtima, kuid 70. minutil viigistas seisu Anton Mirantšuk ehk mees, kes veel 2016. aastal esindas Tallinna Levadiat ja lõi Eesti meistriliigas 30 matšiga 13 tabamust. Viimane sõna jäi aga Joshua Kimmichile, kes tegi 79. minutil seisuks 2 : 1.

Anton Mirantšuk sahistas Müncheni Bayerni võrku. Foto: Reuters/Scanpix

Avavoorus Madridi Realist jagu saanud Donetski Šahtjor jätkas hea hooga ning nüüd viigistati kodus 0 : 0 Milano Interiga.

Kehvalt käib Reali käsi, kes käis seekord külas Mönchengladbachi Borussial ning koju minnakse 2 : 2 viigiga. Kahel korral sahistas Reali võrku Marcus Thuram ja Borussia oli väga lähedal ka 3 : 0 eduseisule. Madridile päästsid punkti Karim Benzema 87. ja Casemiro 90. minuti tabamused. Valitsev Hispaania tšempion on B-grupis ühe punktiga viimasel real.

Liverpoolile tõid 2 : 0 võidu taanlaste Midtjyllandi üle Diogo Jota ja Mohamed Salahi tabamused.