Kristjan Kitsing (palliga).Foto: Tiit Tamme
27. oktoober 2020, 22:37

Kitsing tegi südi etteaste, kuid Rytas kaotas kreeklastele

Korvpalli Meistrite liigas kaotas Kristjan Kitsingu koduklubi Vilniuse Rytas avamängus 88 : 106 Kreeka klubile Peristeri.

Algviisikusse kuulunud Kitsing rassis väljakul 27 minutit, viskas kaheksa punkti, võttis maha kolm lauapalli, tegi kaks viga ja kolm pallikaotust. Kitsing paistis eelkõige silma kaitsemängus. Temast enam teenis Vilniuse ridades mänguaega vaid Demetrius Jackson.

Kaspar Treieri koduklubil Sassaril on tablis kirjas 93 : 84 võit Galatasaray üle. Treier pääses väljakul 16 minutiks, viskas kolm punkti, võttis maha kolm lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi neli viga ja ühe pallikaotuse. Järgmisena kohtub Sassari 4. novembril Tenerifega.

Sassariga samasse gruppi kuulub lisaks Tenerifele ja Galatasarayle ka Bakken. Rytas saab rinda pista Peristeri, Strasbourg'i ja Riia VEFiga.