Ragnar Klavan Foto: PA/Scanpix
28. oktoober 2020, 22:21

Kaptenipaela kandnud Klavan aitas Cagliari karikasarjas järgmisesse ringi, Tunjov sai kirja 45 minutit

Itaalia karikasarja kolmandas ringis võõrustas Ragnar Klavani koduklubi Cagliari esiliiga tiimi Cremoneset. Kaptenipaela kandnud eestlase meeskond võitis kohtumise 1 : 0.

Alles pühapäeval koduliigas väljakul käinud Cagliari peatreener tegi koosseisus võrreldes nädalavahetusega lausa kümme vahetust ja võimaluse sai ka 34aastane eestlane, kellele usaldati kaptenipael.

Varumehi kasutanud sardiinlased olid Cremonese alistamisega üsna hädas, sest mängu lõpuks vallati esiliiga tiimiga sama palju palli ning tehti vaid üks pealelöök rohkem. Kuid siiski suutis Cagliari kohtumist võita, sest 69. minutil sai jala valgeks 27aastane äärekaistja Paolo Farago. Ragnar Klavan sai kohtumises kirja 90 minutit.

Järgmises ringis kohtub Klavani koduklubi kõrgliigas palliva Verona Hellasega, kuueteist parema hulgas ootaks neid möödunud hooajal Itaalias liigas kolmandana lõpetanud Bergamo Atalanta.

19aastane Georgi Tunjov pääses sellel hooajal esmakordselt SPALi algkoosseisu. Noormehe tööpäev jäi siiski lühikeseks, sest ta vahetati Crotone vastu välja juba poolajal.

Esiliigas palliva SPAL ja tase kõrgemal mängiva Crotone kohtumise normaalajal väravaid ei nähtud, kuid 109. minutil läksid viimased Luca Cigarini penaltist juhtima. Vaid viis minutit hiljem suutis SPAL viigistada, kui jala sai valgeks 19aastane ründaja Demba Seck.

Võitja selgus penaltiseerias, kus võõrsil mänginud SPAL tabas neljal ja Crotone kolmel korral. Sealjuures eksis ostustaval penaltil Cigarini. Eestlase koduklubi läheb karikasarja neljandas ringis vastamisi samuti esiliigasse kuuluva Monzaga.