Sel hooajal Soome meistriliigas osalev HC Tallinn (mustades vormides) kohtumas Riihimäki Cocksiga.Foto: HC Tallinna Facebooki leht
Toimetas Kadi Parts 29. oktoober 2020 16:52
Täna teatas Euroopa Käsipalliliit (EHF), et üks kahest eurosarjas osalevast Eesti meeskonnast ehk HC Tallinn pääses mänguta järgmisse ringi.

HC Tallinn loositi tugevuselt kolmanda karikasarja ehk EHF European Cup-i teises valikringis vastamisi soomlaste Karjaa BK-46-ga, ent nüüd on need mängud tühistatud ja HC Tallinn edenes kolmandasse eelringi, vahendas Eesti käsipalliliidu koduleht.

„Esimese hooga on muidugi kahju, et mängida ei saa, ent selline oli soomlaste otsus. Mängime ju kaasa ka Soome liigas ja seal pole viiruseprobleeme olnud, aga küllap siis eurosarja puhul vaadati muid aspekte ka. Mängides või ilma, edenemine järgmisse ringi toob Eesti käsipallile reitingupunkte juurde,“ kommenteeris pealinlaste juhendaja Risto Lepp.

HC Tallinn osaleb eurosarjas kolmandat hooaega. Kahel eelmisel mängiti samuti kolmandal tasemel ehk siis veel EHF Challenge Cup-nimelises sarjas. Mõlemal juhul kaotati avaringis, aasta tagasi Leedu tiimile Kauno Ažuolas-KTU.

Põlva Serviti peaks European Cupi avaringis 14. novembril kodus kohtuma Norra klubiga Kolstad Handball, et siis nädal hiljem võõrsil kordusmäng pidada.