Sander RaiesteFoto: Martin Ahven
30. oktoober 2020, 23:36

Hullumeelne mäng: neljandal veerandajal 16:0 spurdi teinud Raieste klubi mängis Euroliigas viimastel sekunditel edu maha

Korvpalli Euroliigas kaotas Sander Raieste koduklubi Vitoria Baskonia täna kuulsale Barcelonale 71:72.

Barcelona võitis esimese poolaja 39:37 ning oli kolmanda veerandaja järel ees 58:56.

Seejärel tegi Baskonia võimsa 16:0 spurdi ning kuigi nad olid vahepeal koguni 13 punktiga peal, mängiti lõpus siiski edu maha.

Väga meeskondlikult mänginud Baskonia eest said kahekohalise punktisumma kirja Zoran Dragic (15), Achille Polorana (14), Youssopha Fall (11) ja Luca Vadic. Raieste oli ainus koosseisus üles antud mees, kes platsil ei käinud.

Barcelona parim oli Nikola Mirotic 18 silmaga.

Barcelonale oli see tabelisse kuuendaks võiduks ühe kaotuse kõrvale, Baskonial on kirjas kaks võitu ja kolm kaotust.