Spordivaria

Maailma suurimate musklitega naine läks kasvuhormooniga liiale? „Olen oma tervise pärast mures.“ (1)

Ohtuleht.ee, 31. oktoober 2020 16:13
Natalja Kuznetsova.Foto: nataliya.amazonka/Instagram
Instagrami kasutaja Natalja Kuznetsova on juba pikka aega sotsiaalmeedias avaldanud ebareealsena tunduvaid fotosid. Tema muskild kasvavad pidevalt ja nüüd tunnistas naine, et on oma tervise pärast mures.

Samal teemal

Kulturismiekspert Kenny Boulet uuris naisest tehtud videosid ja fotosid ning jõudis järeldusele: need pildid pole töödeldud, tegu on päris lihastega! Siiski lisas ta, et sellise tulemuseni ei saa jõuda ilma kasvuhormooni ja teiste dopinguaineteta.

Kuznetsova on 170 cm pikk ja kaalub treeningperioodil kuni 118 kg. Värskes dokmentaalfilmis selgub, et naine kannatab anorexiale vastandliku bigorexia all. Tegemist on vaimse häirega, mille tõttu ei ole inimene kunagi oma keha ega lihastega rahul ning jätkab nende kasvatamist ükskõik mil moel.

„Mulle meeldib lihaseid treenida. Olen rahul, milline välja näen, aga jätkan treenimist, sest mulle lihtsalt meeldib see tegevus,“ selgitas Kuznetsova. Ta ei salga, et kasutab ka anaboolseid steroide ja kasvuhormooni.

29aastane naine hakkas treenima teismeeas. Koormused on pidevalt tõusnud ja ta tunnistab, et tema spordiharrastus pole tervisele kuigi kasulik. „Olen oma tervise pärast mures. Tervis on kõige tähtsam ja püüan enda hoolitseda ning riske vähendada.“

Ta tunnistab, et suuresti jätkab ta lihasmassi kasvatamisega fännide tõttu. Kuznetsovat jälgib Instagramis enam kui 600 000 inimest!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee