Kalev/Cramo vs Pärnu Sadam.Foto: Stanislav Moškov
31. oktoober 2020, 18:51

Pärnu Sadam teenis Eesti-Läti liigas hooaja esimese kaotuse, kui Tallinnas jäädi 60 : 81 alla Kalev Cramole.

Kalevi poolelt tegi enim skoori Marcus Keene, kelle arvele jäi 20 punkti. Devin Thomas panustas kaksikduubliga: 13 punkti ja 14 lauapalli. Tanel Kurbas lisas samuti 13 silma. Pärnakate resultatiivseim oli Märt Rosenthal 15 punktiga, Lauris Blaus viskas 14 ja Robert Valge 11 silma.

Pärnul on nüüd kirjas neli võitu ja üks kaotus, Kalev on kolme võidu peal. Cramo poolelt sai vigastada Rauno Nurger, kes kogus 13 minutiga 10 punkti.

Kalev/Cramo vs Pärnu Sadam. Rauno Nurger (20) sai vigastada.

Rapla sai veidi varem jagu TalTechist. Kohtumine käis mõlema tiimi jaoks tõusude ja mõõnadega. Avaveerandi võitis Rapla 19 : 9, teise TalTech 16 : 5, kolmanda jälle Rapla 23 : 9. Viimane veerand osutus skoorilt tasavägiseks (16 : 15 Raplale) ja kokku joonistuski tabloole 63 : 49.

Roberts Freimanis viskas võitjate kasuks 18 ja Mario Ihring 15 punkti. Al-Wajid Aminu arvele jäi 11 silma ja 10 lauapalli.

TalTechi eest säras vanameister Kristjan Kangur 14 punkti ja 7 lauapalliga. Kokku rassis 38aastane legend väljakul 32 ja pool minutit, mis oli TalTechi tiimi kõrgeim näitaja. Erik Keedus lisas 9 punkti ja 8 lauapalli.