Ragnar Klavan.Foto: Zuma Press / Scanpix
1. november 2020, 08:55

Karikamängu kapten Klavan jäi liigas pingile

Itaalia jalgpalli kõrgliiga 6. voorus kohtus Ragnar Klavani koduklubi Cagliari võõrsil Bolognaga. Cagliari läks matši kahel puhul juhtima, kuid kaotas lõpuks 2 : 3.

Cagliari avas veerandtunnise mängu järel Joao Pedro löögist skoori, kuid esimese poolaja viimasel minutil Musa Barrow' viigistas.

Teise poolaja alguses nähti suuremat sorti tulevärki. 47. minutil viis Giovanni Simeone Cagliari uuesti ette, ent vaevalt viis minutit hiljem tõi Roberto Soriano tabamus tabloole viigiseisu ning 56. minutil lõi Barrow oma teise värava, mis kindlustaski Bolognale 3 : 2 võidu.

Kui kolmapäevases karikasarja kolmanda ringi kohtumises Cremonesega sai ses matšis kaptenipaelagi kandnud Ragnar Klavan kirja täismängu, siis Bologna vastu peatreener Eusebio Di Francesco eestlast platsile ei saatnud ning tema täita jäi varumehe roll.

Liigatabelis on seitse punkti teeninud Cagliari 12., Bologna (kuus silma) aga 14. kohal.