Talisport

Suvel suure unistuse täitnud Kelly Sildaru võib hooaja avavõistlusest ilma jääda 

Kadi Parts, 3. november 2020 11:04
UUS PERELIIGE! Suvel täitis Kelly Sildaru oma pikaajalise unistuse ja võttis endale koera. Peaaegu seitsmekuusel haskitüdruul Kiral on ka oma Instagrami konto.Foto: Iti-Pätrik Järve
Freestyle-suusataja Kelly Sildaru on alates kevadest saanud välismaa treeninglaagrites käia vaid kaks korda. Koroonaviiruse tõttu pole selge, kas ja millal saab ta võistlema hakata, sest viimase info järgi võib Austriasse planeeritud MK-sarja avaetapp ära jääda. Pead norgu noor eestlanna aga ei lase, sest keskendub sel aastal keskkooli lõpetamisele ja naudib seda, et täitis suvel oma suure unistuse: võttis endale koera.

Kui koroonaviirus märtsikuu keskel maailma vallutas, pidi Kelly Sildaru (18) ümber tegema oma treeninguplaanid. Välismaiste lumelaagrite asemel võttis noor vigursuusataja endale üldfüüsilise koormuse treeneri. Kuna jõusaalid olid Eestis suletud, treenis Sildaru kogu koroonaviiruse esimese laine ajal treeneri kavade järgi kodus. Muutusid ka võistlusplaanid ning eestlanna kurvastuseks jäid ära nii märtsikuusse planeeritud mõõduvõtt kui ka aastaid tema plaanidesse kuulunud võistlus Soomes Levis. „Väga kurb. Aga andsime endale aru, et selles olukorras ei saa me midagi muuta,“ räägib Sildaru kevadest.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11.09.2020
VIDEO | Kelly Sildaru on paremas vormis kui kunagi varem
31.07.2020
Martti Raju: Eesti sportlaste koostöö välisriikidega on tendents
09.07.2020
Kelly Sildaru keskendub pärast keskkooli lõpetamist olümpiamängudele
06.07.2020
Seisukoht | Vajame ühiskondlikult aktiivseid sportlasi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee