Istanbul Basaksehiri mängijad juubeldamasFoto: Reuters/Scanpix
5. november 2020, 00:06

ŠOKK: Meistrite liigat perfektselt alustanud Manchester United sai üllatuskaotuse

Jalgpalli Meistrite liigas sai täna üllatuskaotuse kahe võiduga alustanud Manchester United, kes kaotas võõrsil Istanbuli Basaksherile 1 : 2.

Kohtumist väga avantüristlikult alustanud United jäi juba 13. minutil kaotusseisu, kuna Demba Ba pääses ManU väravavahiga ootamatult vastamisi - põhjuseks kõigi Inglismaa klubi mängijate asumine vastase väljakupoolel.

40. minutil viis Edin Visca türklased juba 2 : 0 ette, ent Anthony Martiali tabamus kolm minutit hiljem andis ManUle lootust.

Paraku ei suudetud teisel poolajal väravaid lüüa ning esimeses kahes voorus Leipzigi ja PSG alistanud ManU pidi vastu võtma selle hooaja esimese kaotuse Meistrite liigas.

Tänane teine H-grupi kohtumine peetakse Saksamaal Leipzigi ja PSG vahel.

F-grupi kohtumises viigistas Peterburi Zenit kodus Rooma Lazioga 1:1.