Hindrek PulkFoto: Allan Mehik
6. november 2020, 08:40

Võrkpalli meistriliiga oktoobri parimaks valiti Pulk

Credit24 Meistriliiga oktoobri parim oli Saaremaa Võrkpalliklubi diagonaalründaja Hindrek Pulk.

Saaremaa Võrkpalliklubi on Credit24 Meistriliiga 2020-21 hooaega alustanud täiseduga, koos septembris mängitud esimese vooru kohtumisega oli saarlastel oktoobri lõpuks liigatabelis 7 võitu 7-st mängust. Vastastele loovutati nendes mängudes vaid 1 punkt ja 4 geimi. Peatreener Ioannis Kalmazidisel on koosseisus palju häid mängumehi, aga teiste hulgast tõusis esimestes mängudes esile diagonaalründaja Hindrek Pulk.

Saarlasest mängumees osales seitsmest mängust viies ja oli neis kõigis oma meeskonna liidriks tuues neis kokku 74 punkti ja keskmiselt enam kui 5 punkti geimi kohta. Eriti tähtis oli Pulga panus mängudes kohalike konkurentide Selver Tallinna (4 geimiga 20/+13), Bigbank Tartu (3 geimiga 17/+13) ja kahes mängus TalTechi vastu, kusjuures tehnikaülikooli vastu 3:2 võidetud mängus tõi just Pulk 1:2 kaotusseisus mängu otsustava murrangu (2 geimiga 12/+9).

Credit24 Meistriliiga kuu parim saab traditsiooniliselt auhinnaks Sportlandi kinkekaardi 150 euro väärtuses.

Kuu parima auhinna andis Saaremaa VK - SK Jekabpils Lūši mängu eel Hindrek Pulgale üle Saaremaa Võrkpalliklubi president Ivar Alt.