Lukas Lekavicius (paremal) ja Facundo Campazzo.Foto: EPA/Scanpix
7. november 2020, 00:01

VIDEO | ÜLIVALUS! Žalgiris mängis Reali vastu edu maha

Korvpalli Euroliigas sai Kaunase Žalgiris viie võidu kõrvale teise kaotuse, jäädes kodusaalis 90 : 93 alla Madridi Realile.

239 pealtvaataja ees peetud kohtumist alustas paremini Real, kes võitis avaveerandi 32 : 24, kuid poolajavileks oli Žalgiris peal 54 : 48. Ka viimasele veerandile läksid leedulased vastu 73 : 67 eduseisus, kuid lõpp kuulus Realile.

Žalgirise kasuks viskas Thomas Walkup 18, Marius Grigonis 17, Augustine Rubit 14 ja Arturas Milaknis ning Nigel Hayes mõlemad 11 punkti. Reali parimana kogus Walter Tavares 22 silma ja 12 lauapalli, Facundo Campazzo lisas 19 punkti ja andis 10 korvisöötu.

„Lasime neil avapoolajal visata peaaegu 50 punkti ja lõpuks olid nad 93 peal. Seda on liiga palju,“ ütles Walkup Euroliiga kodulehele. Žalgirise peatreener Martin Schiller lisas: „Teisel ja kolmandal veerandil olime kaitses tugevad, kuid neljandal veerandil viskas vastane kümme punkti ründelauast. See tegi meile palju haiget.“