Kalju peatreener Marko Kristal.Foto: Stanislav Moškov
7. november 2020, 14:57

Šokk-kaotusest pääsenud Kalju jääb suure tõenäosusega medalita

Jalgpalli Eesti meistriliigas viigistas Nõmme Kalju võõral väljakul 1 : 1 Kuressaarega. Saarlaste värava lõi Mattias Männilaan 11. minutil, Kalju poolelt viigistas Sander Puri alles 96. minutil. Kuressaare pole võidurõõmu tundunud 17. järjestikkuses kõrgliiga kohtumises, viimati saadi 1. juulil jagu Viljandi Tulevikust.

Kalju kogus kolme mänguringiga ehk 27 matšiga 49 punkti (14 võitu, 7 viiki, 6 kaotust). Neil jääb pidada tänavu veel kolm kohtumist, kus vastasteks on Flora, Paide ja Levadia.

Nõmmekad hoiavad neljandat kohta, kolmandal real on Levadia, kellel on 25 kohtumisega koos 50 punkti. Kui Levadia peaks mõlemad vähem peetud kohtumised võitma, oleks edu Kalju ees seitse punkti. Teoreetiliselt on võimalik Levadia kinni püüda, sest Kalju jaoks on laual veel maksimaalselt üheksa silma.

Kuressaare hoiab tabeli lõpuosas üheksandat kohta, Narva Transist jäädaks punkti kaugusele.