Käsipall

Saksamaa koondislasel tuvastati koroonaviirus, eestlased suunati isolatsiooni 

Toimetas Kaarel Täll, 9. november 2020 22:37
Eesti vs Saksamaa.Foto: Martin Ahven
Saksamaa käsipalliliit (DHB) kinnitas, et nende meeste rahvuskoondise ühe mängija, kes osales Tallinnas pühapäeval peetud EM-valikmängul, koroonaviiruse testitulemus osutus positiivseks. Seoses Saksamaalt saadud infoga, otsustas Eesti käsipalliliit (EKL) suunata kõik meie koondislased ja abipersonali eneseisolatsiooni.

„DHB teatas, et Tallinnas mängujärgselt võetud test oli ühel mängijal positiivne, kuid vastus saadi alles esmaspäeval. Sarnaselt Saksamaa koondisega tegid ka kõik meie pallurid testi ning kõigil oli see negatiivne,“ kinnitas EKL-i peasekretär Pirje Orasson alaliidu kodulehel.

„Konsulteerides Terviseametiga otsustas Eesti käsipalliliit kõik meie koondise liikmed – nii mängijad kui treenerite ja abiliste kaadri – suunata esialgu eneseisolatsiooni. Mainitud sakslasele tehti juba uus test, kuid selle vastust veel pole. Meie koondislasi olime igal juhul planeerinud neljapäeval jälle testida,“ sõnas Orasson.

Eesti koondis kohtus Saksamaaga pühapäeval ja kaotas 2022. aasta Euroopa meistrivõistluste valikmängus 23 : 35. Kohtumine peeti Kalevi spordihallis ja pealtvaatajaid saali ei lubatud. Meie rahvusmeeskonda kuulus 16 mängijat Eesti, Soome, Rootsi ja Rumeenia klubidest.

Eesti vs Saksamaa.Foto: Martin Ahven

Samal teemal

10.11.2020
NOKK KINNI, SABA LAHTI: koju naasev tipptegija on tore, aga...
08.11.2020
GALERII | Südi partii esitanud Eesti kaotas Saksamaale. „Paljud ilmselt ei oodanud, et me nii mängime.”
07.11.2020
Koondise peatreener enne ajaloolist mängu Saksamaaga: kaitses tuleb vead viia miinimumini

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee