Käsipall

Kristo Voika: elasin villas, aga vahel pesin end basseinis 

Kadi Parts, 11. november 2020 20:30
RAHUL: Käsipallikoondislane Kristo Voika pole karjääri jooksul tehtud otsuseid kahetsenud. Võõrsil on ta pallinud Soomes, Türgis, Saksamaal ja Tšehhis.Foto: Martin Ahven
Käsipallikoondislane Kristo Voika (29) mängib tänavu taas Soomes, kuid on käinud aastate jooksul pallimas ka Türgis, Saksamaal ja Tšehhis. Viljandist pärit mängumees meenutas väliskarjääri põnevamaid seikasid: näiteks Türgis elas ta kolmekorruselises villas, aga kohati polnud maksmata arvete tõttu vett ega elektrit. Lahendus: Voika pesi end trennides ja villa basseinis!

Voika esimene välisklubi oli soomlaste Riihimäe Cocks, kelle ridades tuli eestlane kahel korral Soome meistriks. Korraks põikas koondise mängujuht 2016. aastal tagasi kodulinna Viljandit esindama ja sai kaela Eesti meistrivõistluste hõbemedali. Seejärel tekkis võimalus siirduda Türki Serik Belediyespori ridadesse. Voika meenutab, et kogu Eesti käsipalliringkond hoiatas teda sealsete rahaprobleemide eest, aga põikpäise mehena otsustas ta siiski minna ja ise oma vead ära teha.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.09.2020
Käsipallileegion: Jaanimaa, Grištšuk ja Voika hoidsid võiduprotsendi saja peal
24.02.2020
Eesti käsipallur viib kodumaa sünnipäeva puhul meeskonnakaaslastele kasti õlut

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee