Eilse mänguõhtu suurima võidu teenis Barcelona meeskond, kes oli kindlalt parem Fenerbahcest.Foto: Tolga Adanali/Euroliiga Facebooki leht
Toimetas Kadi Parts 13. november 2020 08:36
Korvpalli Euroliigas peeti eile neli kohtumist, platsil käis ka eestlase Sander Raieste kodumeeskond Baskonia.

Baskonia läks vastamisi Moskva CSKA-ga, kelle käest tuli vastu võtta napp 89:86 kaotus. Venemaa klubi parimana viskas Darrun Hilliard 31 punkti, Baskonia suurimaks skoorijaks oli Youssoupha Fall, kelle arvele kanti 19 silma. Raieste mängus ei osalenud.

Piraeusi Olympiacos alistas 75:71 Berliini Alba. 14 punkti viskas võitjate poolt Shaquielle McKissic, Berliini tiimi parimana panustas 13 punktiga Niels Giffey.

 

Hooaega hästi alustanud Kaunase Žalgiris jäi eile suurelt alla Tel Avivi Maccabile, kelle võidunumbrid olid 85:57. Tyler Dorsey oli 16 silmaga võitjate suurim skooritegija, Žalgirise poolt viskas parimana 12 punkti Thomas Walkup.

Suure võidu sai kirja ka Barcelona meeskond, kes alistas 97:55 Istanbuli Fenerbahce. Hispaania klubist jäi Kyle Kurici arvele 25 punkti, Türgi meeskonna suurima punktiskoori ehk 19 silma viskas Lorenzo Brown. Ta oli Fenerbahcest ka ainuke mees, kes kahekohalise numbrini jõudis.

Barcelona on seitsme võidu ja ühe kaotusega Euroliiga liider. Müncheni Bayernil on viis võitu ja kaks kaotust, nii Piraeusi Olympiacosel, Moskva CSKA-l kui Kaunase Žalgirisel on viis võitu ning kolm kaotust. Raieste kodumeeskond Baskonia on seni kirja saanud kaks võitu ja neli kaotust, sellega ollakse 18 meeskonna hulgas 14. kohal.