Spordivaria

USKUMATU VIDEO | Florida golfiväljakul jalutas ringi jaburalt suur alligaator 

Ohtuleht.ee, 13. november 2020, 15:15
Alligaator. Pilt on illustratiivne.Foto: CARLO ALLEGRI/Scanpix
Internetis on hakanud ringlema videod ülisuurest alligaatorist, keda nähti ühel USA golfiväljakul.

Kui Florida osariigis Naplesis asuva Valencia golfikeskuse töötaja Tyler Stolting ühel vihmasel päeval oma golfikäruga ringi sõitis, ei arvanud ta, et näeb väljakul jalutamas hiiglaslikku roomajat, ent just nii juhtus. Alligaatorid ja krokodillid ei ole Floridas iseenesest haruldane nähtus - seda eriti troopiliste tormide ajal, millest üks just parajasti on USAd räsimas -, aga selle eluka suurus on pannud interneti kihama.

„Florida näeb üha rohkem välja nagu Jurassic Park,“ kirjutas üks Twitteri kasutaja video kohta. „See aasta pole veel läbi. Detsembriks on see asi endale kasvatanud tiivad ja lasersilmad,“ vihjas üks teine Twitteri kasutaja tänavusele niigi keerulisele aastale. „Mida kuradit? Ma pole kunagi näinud alligaatorit niimoodi kõndimas. Vend jalutab nagu oleks kogu linn tema oma,“ kõlas kolmanda Twitteri kasutaja postitus.

„Ülisuur Florida alligaator. Jah, see koletis on tõeline,“ vahendas portaal rt.com kohaliku meteoroloogi Matt Devitti sõnu, et tegemist pole võltsingu ega petuvideoga.

Samal teemal

15. märts 2020, 06:00
Alligaator elas veerand sajandit elumaja keldris

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee