FCI Levadia.Foto: Martin Ahven
14. november 2020, 15:25

Levadia pikendas võiduseeriat ning vähendas Paidega vahet

Eesti jalgpalli meistriliiga 27. vooru kohtumises alistas FCI Levadia võõral väljakul tulemusega 2 : 1 Tallinna Legioni.

Külalismeeskond asus matši juhtima 36. minutil, kui Markus Jürgenson realiseeris penalti. Mõned hetked hiljem duubeldas eduseisu Bogdan Vaštšuk.

Üheksa minutit enne normaalaja lõppu suutis Legion ühe tagasi lüüa, kui 11 meetri karistuslöögi realiseeris Nikita Andrejev. Viigini aga ei jõutud ning nii võttis kolm võidupunkti Levadia.

Liigatabelis on suveräänne liider FC Flora, kes on 26 mänguga kogunud 71 silma. Järgneb matši enam pidanud Paide, kel on koos 60 punkti. Neljanda järjestikuse võidu teeninud Levadial on kirjas 53 silma. Legion jätkab 25 punktiga seitsmendal kohal.