Jalgpall

Goran Pandev – Põhja-Makedoonia sangar, kes loovutati konkurendile kauba peale 500 euro eest 

Kaspar Koort, 17. november 2020 20:15
ÕNNEPISARATES LEGEND: Kui ülejäänud Põhja-Makedoonia meeskond hakkas pärast lõpuvilet joovastunult EMi piletit tähistama, siis võiduvärava autor Goran Pandev istus murule ja nuttis.Foto: Reuters/Scanpix
Thbilisi, 2020. aasta 12. novembri õhtu. Põhja-Makedoonia jalgpallikoondis, kes veel kolm ja pool aastat tagasi oli FIFA edetabelis maailma 166. meeskond, alistab rahvuste liiga otsustavas play-off’is 1 : 0 Gruusia ja tagab koha Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile. Põhja-Makedoonia mängijad ja treenerid on eufoorias, kuid üks mees istub murul ja nutab. Pisaraid valas võiduvärava autor, Põhja-Makedoonia jalgpalli elav legend, 37aastane Goran Pandev.

Milano, 2004. aasta jaanuar. Itaalia suurklubid Rooma Lazio ja Milano Inter teevad vahetustehingu, mille käigus liigub Laziost Interisse Serie A tolle aja üks paremaid poolkaitsjaid Dejan Stanković, vastupidise teekonna võtab ette aga nooruke ründaja Goran Pandev. Inter maksab Laziole Stankovići eest neli miljonit eurot, Lazio tasub Pandevi eest sümboolsed 500 eurot. Tõsi, 50 protsenti tema mängijaõigustest jäi endiselt Interile.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee