Spordivaria

FOTOD | „Naiste Khabib“ peksis vastase silmnäo veriseks känkraks 

Ohtuleht.ee, 21. november 2020 16:06
Enne kui Kayla Harrison vabavõitluse puuri läks, võitis ta judos kaks olümpiakulda.Foto: Reuters/Scanpix
Vabavõitluse valusasse maailma sukeldunud judo kahekordne olümpiavõitja Kayla Harrison pole puuris pidanud veel kümmet matšigi, kuid juba on ta jõudnud end tituleerida "naiste Khabibiks", vihjena suurele võitlejale Khabib Nurmagomedovile. Et Harrisonil purakat tõepoolest jagub, sai reede õhtul karmilt tunda Courtney King.

Harrison sai Kansas Citys toimunud võitluses Kingiga ühele poole teises raundis ning esimesed fotod kaotajast olid päris võikad: tema nägu nõretas verest ning verine oli ka põrand tema all.

"Need olid verised tapatalgud," tunnustas üks fänn pärast võitlust sotsiaalmeedias ja teine võrdles nähtut õudusfilmide paremate paladega.

Asjatundjad kiidavad Harrisoni ning usuvad, et ta on alles teel oma võimete lae suunas.

"Ta on elajas, ja ta läheb aina paremaks," ütles ESPNi ekspert Ariel Helwani. "Milline koletis, kõikjal lainetas veri," lisas Helwani kolleeg Marc Raimondi.

30aastane Harrison tunnistab ise, et on vabavõitluses siiski alles algaja, kuid tal ei oleks midagi selle vastu, kui saaks puuris vastamisi minna Amanda Nunesi endaga.

"Tema on kõigi aegade parim. Ta on mulle eeskujuks, kuid minu jaoks oleks suur au temaga võidelda," ütles Harrison enne matši Kingiga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee