Lukaš Hradeckyl polnud parim päev.Foto: POOL
21. november 2020, 22:31

VIDEO | Soome koondise väravavaht tegi Bundesligas sellise piruka, et hoia peast kinni!

Soome jalgpallikoondis on viimastel aegadel nautinud suurt edu, kuid nendegi parimatel poegadel tuleb ette päevi, mida tahaks parema meelega unustada. Klubijalgpalli Leverkuseni Bayernis mängiva põhjanaabrite esiväravavahi Lukaš Hradecky jaoks koitis selline päev täna.

Teise poolaja alguses söötis surve alla jäänud meeskonnakaaslane palli Hradeckyle. Soome koondislane soovis nahkmuna korraliku hoobiga kaugustesse saata, ent paraku tabas ta palli vaid nii palju, et see suundus hoopis oma väravasse. Poleks Hradecky pallile üldse pihta saanud, veerenuks see lihtsalt üle otsajoone.

Hradecky õnneks lõi Aleksandar Dragovic kaks minutit enne kohtumise lõppu värava ja tõi nii Leverkusenile Bielefeldi Arminia üle siiski 2 : 1 võidu.

Liigatabelis on Leverkusen igati kiiduväärsel teisel kohal, täna Bremini Werderiga viigistanud Müncheni Bayernist jäädakse maha vaid ühe punktiga.