VIDEO | Ragnar Klavan saatis palli Juventuse puuri, paraku VAR ei halastanud

Toimetas Kaspar Koort, 22. november 2020, 08:32
Ragnar Klavan (vasakul) ja Juventuse mängija Dejan Kulusevski.Foto: AFP/Scanpix
Itaalia jalgpallimeistrivõistluste 8. voorus sõitis Ragnar Klavani leivaisa Cagliari külla Torino Juventusele. Cristiano Ronaldo esimese poolaja väravatest võitis kohtumise 2 : 0 Juventus.

Klavan kuulus Cagliari algkoosseisu. Teise poolaja keskel oli eestlane lähedal ka oma esimesele väravale Serie A-s – õigemini ta saatiski palli peaga vanameistri Gianluigi Buffoni selja taha, kuid tabamusele eelnenud nurgalööki lahti mänginud meeskonnakaaslased sattusid paraku suluseisulõksu. Asi vaadati ka VARiga üle ja nagu kordused näitasid, siis Klavanile tsenderduse andnud Razvan Marin oli palli saades tõepoolest suluseisus.

Klavani lugemata jäänud värav videos alates 7:41:

Selles olukorras põrkas Klavan peadpidi kokku Juventuse keskkaitsja Matthijs de Ligtiga. Eestlane vajas põhjalikku tohderdamist, kuid mängu ta siiski jätkata ei suutnud ja vahetati 70. minutil välja.

Liigatabelis on Juventus 16 punktiga teisel kohal, 10 silma kogunud Cagliari on 11.