Real ja Barcelona teenisid kahe peale hädise viigipunkti

Toimetas Kaspar Koort, 22. november 2020 10:09
Lionel Messi ja tema meeskonnakaaslased jäid Atletico vastu tühjade pihkudega.Foto: SERGIO PEREZ
Hispaania jalgpalli kõrgliiga 10. voorus kaotasid punkte mõlemad sealsed gigantklubid: Madridi Real tegi 1 : 1 viigi Villarealiga ning FC Barcelona jäi 0 : 1 alla Madridi Atleticole.

Reali jaoks algas mäng hiilgavalt, kui 2 minutil haarati Mariano tabamusest eduseis, ent võit mängiti maha veerand tundi enne kohtumise lõppu, kui Gerard Moreno realiseeris Villareali poolt penalti.

Atleticole tõi FC Barcelona vastu koduplatsil võidu Yannick Carrasco värav esimese poolaja teisel üleminutil.

Atletico ja Villareal on tabelis vastavalt teine ja kolmas. Juhib Real Sociedad, kes võib täna oma edu suurendada, ku saab võõrsil jagu Cadizist.

Real on neljandal ja Barcelona alles kümnendal kohal.