Olivier Giroud (nr 18) tõi Chelseale 2 : 1 võidu ja edasipääsu.Foto: STEPHANE MAHE
24. november 2020, 21:53

Meistrite liigas selgusid kaks esimest kaheksandikfinalisti

Euroopa jalgpalli meistrite liigas toimuvad täna ja homme neljanda vooru kohtumised. Teisipäevastes varasemates mängudes käisid väljakul E-alagrupi meeskonnad ning esimestena kindlustasid edasipääsu kaheksandikfinaali Londoni Chelsea ja FC Sevilla.

Chelsea alistas võõrsil 2 : 1 Rennes'i meeskonna. Callum Hudson-Hudoi viis Chelsea 22. minutil juhtima, ent viis minutit enne kohtumise lõppu Sehrou Guirassy viigistas.

Ometi jäi viimane sõna Chelseale, kui Olivier Giroud skooris mängu esimesel üleminutil. Londoni klubile võit ning edasipääs alagrupist on tõsiasi.

Sevilla alistas võõrsil Krasnodari samuti 2 : 1. Nende võiduvärav sündis Chelseast veelgi hiljem, kui Munir El Haddadi oli täpne kohtumise viiendal lisaminutil.

Chelseal ja Sevillal on nelja vooru järel koos 10 punkti, Rennes ja Krasnodar on ühe punkti peal.