Rodrygo, kes skooris ülikiirelt Reali eest.Foto: ALESSANDRO GAROFALO/Scanpix
26. november 2020, 00:00

Madridi Real trotsis alagrupi rasket seisu ja alistas Interi

Jalgpalli Meistrite liigas peeti täna kaheksa kohtumist.

B-alagrupis kohtusid intrigeerivas vastasseisus Milano Inter ja Madridi Real, kes enne tänast olid oma alagrupis vastavalt neljandal ning kolmandal kohal. Hispaania klubi asus juba seitsmendal minutil Eden Hazardi penaltist juhtima ning 33. minutil jäi kaotusseisus Inter väljakule kümne mehega, sest oma teise kollase kaardi korjas Arturo Vidal.

Teise poolaja alguses suutis ühemehelises vähemuses mänginud Inter Realile teatud surve peale panna, aga millegi üleliia ohtlikuni ei jõutud, vaid teise tabamuseni jõudis hoopis Madridi meeskond. See sündis üliedukast vahetusest, kui Reali peatreener Zinedine Zidane vahetas 59. minutil sisse 19aastase Rodrygo. Noor Brasiilia ründaja sai pea kohe paremalt äärelt suurepärase söödu ja kõmmutas Interile 2:0. Rohkem väravaid mängus ei nähtud, Real teenis niisiis 2:0 võidu.