WRC

MM-sarja üldliider Evans ei julge otsustava lahingu eel meeskonnakaaslase Ogier’ käest nõu küsida 

Toimetas Oliver Lomp, 26. november 2020 19:38
Elfyn Evans - Martin Scott Foto: Reuters/Scanpix
Autoralli maailmameistrivõistlustel on jäänud sõita veel vaid üks etapp ning sisuliselt lähevad tiitli peale kihutama Toyota mehed Elfyn Evans ja Sebastien Ogier.

14-punktist edu omava Evansi sõnul on Ogier olnud küll suurepärane meeskonnakaaslane, ent viimase lahingu eel ei hakka ta vanameistrilt nõu küsima, kuna nad on Monzas teineteise suurimad konkurendid.

Kuna Evansile oleks see esimeseks MM-tiitliks, küsis DirtFishi ajakirjanik Colin Clark, kas ralliäss küsib kuuekordselt maailmameistrilt Ogier’lt nõu, kuidas pingega toime tulla.

„Ausalt öeldes mitte,“ vastas Evans. „See on väga keeruline situatsioon, kus sa võitled MM-tiitli pärast oma lähima liitlasega.“

Evansi edu on küll korralik, ent üks eksimus võib MM-tiitli lootustele kriipsu peale tõmmata ning seega ta ilmselt liiga suure hurraaga Monzasse sõitma ei lähe. Samas ei saa ta ka liialt ettevaatlik olla, kuna kiired mehed on ka kolmas meeskonnakaaslane Kalle Rovanperä ning Hyundai piloodid Ott Tänak, Thierry Neuville ja Dani Sordo.

„Ootame võistlust ja omavahel võitlemist väga, aga ma pean jääma nõu küsimisel realistiks, sest me ju võitleme sama MM-tiitli eest,“ märkis Evans.

Samal teemal

26.10.2020
VIDEO | Vaata, kuidas Tänak ja Ogier hooaja viimaseks etapiks valmistuvad
25.10.2020
VANA HEA ADAMO! Tänaku boss lükkas pöörased kuulujutud ümber ja tsiteeris Mourinhot
24.10.2020
Ott Tänak: Evans vääriks MM-tiitlit ka siis, kui Monza etapp peaks ära jääma
23.10.2020
Sebastien Ogier alustas tiimikaaslase vastu kavalat psühholoogilist sõda