Kenneth Raisma.Foto: Jörgen Norkroos
28. november 2020, 09:28

Raisma jõudis Tuneesias poolfinaali

Eestlane Kenneth Raisma alistas Monastiri (Tuneesia) 15 000 dollari auhinnafondiga ITF-i turniiri veerandfinaalis Alibek Katšmazovi (Venemaa, ATP 807.) 6:3, 6:4 ja jõudis poolfinaali.

Esimeses setis õnnestus Raisma murre alles seisul 4:3, kuigi enne oli tal olnud juba kahes geimis kokku kolm murdepalli. Teises setis läksid vastase servigeimid üha pikemaks ja kokkuvõttes mängiti Katšmazovi pallingul 86 ja Raisma pallingul ainult 58 punkti, ehkki eestlane servis vastasest isegi korra rohkem. Nii võib mängu iseloomustada, et Raismal oli selge paremus, aga see lõpuks realiseerus alles seisul 4:4, kui ta Katšmazovi servi setis teist korda murdis. Raisma oli ise kaotanud servigeimi seisul 1:0, vahendas tennis.ee.

Poolfinaalis kohtub Raisma 8ndana asetatud 27-aastase Tomaš Lipovšek Puchesiga (Sloveenia), kes asub maailma edetabelis 618. kohal.