Korvpall

Rapla korvpallimeeskond soetas omale hollandlasest keskmängija 

Ohtuleht.ee, 28. november 2020 17:37
Shaquille Doorson.Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix
Rapla korvpallimeeskond teatab, et nendega liitub keskmängija, 211 cm pikk Shaquille Doorson.

Thomas van der Marsi ja Jito Koki järel on tegemist kolmanda hollandlasega, kes Rapla korvialust kindlustama asub. Tegemist pole küll lausa sama suure mängijaga kui tema kuulus nimekaim Shaquille O’Neal, kuid võib öelda, et Eestisse saabudes on ta üks suurim Eesti-Läti liigas palliv korvpallur. Rapla jaoks on ta hea täiendus, kuna oktoobri keskpaigast alates on mängitud ilma puhta keskmängijata.

Doorson saabub Raplasse Hispaania tugevuselt II liiga meeskonnast Melilla Baloncesto. Leb Gold liigas möödus ka tema esimene profiaasta. Marin Peixe Galego ridades oli Doorson liiga neljas lauavõitleja ja tema viskeprotsent 60 andis selles arvestuses liigas 13. koha. Varasemalt on mehel seljataga aastad USA üliõpilasliigas NCAA, kus ta esindas Rutgers Ülikooli korvpallimeeskonda.

Rapla peatreener Toomas Annuk märkis, et kaua on proovitud leida meeskonda esiliinile lisaks ühte mängijat, kes oma profiililt oleks erinev olemasolevast tandemist ja tooks juurde just suurust ning tugevust korvialuses kaitsemängus, samuti annaks suure panuse lauavõitluses.

"Olukord turul on olnud ülimalt keeruline, et leida just Rapla klubi võimalustele ning vajadustele sobivat mängijat, kuid nüüd usume, et Shaquille on mängija, kes sobitub meie rotatsiooni korralikult. Võimalus teda värvata tekkis eelmisel nädalal, tänaseks oleme jõudnud kokkuleppele ning ootame teda oma meeskonna treeningutele - mängudele võimalikult kiiresti," lausus Annuk.

Kui kõik läheb plaanipäraselt on Doorson Raplas juba uuel nädalal, mi Rapla kohtub Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnaga. Uue mehe liitumine mänguplatsile saab aga teoks siis, kui kõik tervisenäitajad on korras ja bürokraatiaga joon all.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee