Šarunas Jasikevicius reedel oma endises kodusaalis Barcelonat tüürimas.Foto: EPA/Scanpix
4. detsember 2020, 23:56

VIDEO | Jasikevicius näitas Žalgirisele koha kätte! Raieste võitis!

Korvpalli Euroliigas said Kaunases kokku kohalik Žalgiris ja Leedu suurklubi eninde peatreener Šarunas Jasikevicius, kes nüüd juhendab Barcelonat. Kohtumise võitsid katalaanid 73 : 62. Sander Raieste ja Baskonia said aga kirja juba neljanda võidu järjest.

Barcelona võitis Kaunases avaveerandi 17 : 14 ja läks pikemaks vaheajaks juhtima 39 : 33. Ka kolmanda veerandi järel püsis nende edu ning viimaselgi kümnel minutil ei suutnud leedulased mängu pööret tuua.

Võitjate punktide eest hoolitsesid peamiselt Brandon Davies ja Kyle Kuric, kes viskasid vastavalt 16 ja 15 silma. Žalgirise eest säras Rokas Jokubaitis 15 punktiga.

Baskonia sai võõral väljakul 77 : 59 jagu Istanbuli Anadolu Efesist. Raieste käis väljakul ühe minuti ja 34 sekundi jagu ning andis ühe resultatiivse söödu. Baskonia resultatiivseim oli 18 silma kogunud Alec Peters, kelle arvele jäi ka seitse lauapalli.

Barcelona on üheksa võidu ja kahe kaotusega tabeli tipus. Baskonial on kuus võitu ja viis kaotust, Žalgirisel on viie võidu kõrvale kogunenud seitse allajäämist.