Cristiano Ronaldo jäi laupäeval kuivale. Foto: Reuters/Scanpix
5. detsember 2020, 21:03

Vaid pooled mängud võitnud Juventus pääses seekord ülinapilt

Itaalia jalgpalli senise valitseja Juventuse hooaeg kulgeb üle kivide ja kändude. Täna saadi siiski napilt 2 : 1 jagu Torinost.

Juventus jäi kiirelt kaotusseis, kui linnarivaali eest skooris Nicolas N'Koulou. Kodumeeskond jõudis viigini 78. minutil, mil värava lõi Texasest pärit 22aastane noormees Weston McKennie. Eelviimasel minutil tõi Juventusele võidu Leonardo Bonucci tabamus. Üleminutil jäid võõrustajad ka vähemusse, sest punast kaarti näidati Carlo Pinsogliole.

Juventusel on nüüd kümnest mängust kirjas viis võitu ja sama palju viike. 20 punktiga ollakse hetkel tabelis teised, kuid see võib juba õhtul muutuda, sest murule astuvad Milano Inter ja Bologna. Liider AC Milan kohtub pühapäeval Sampdoriaga.