Istanbuli Basaksehiri mängijad lahkusid protestiks väljakult.Foto: FRANCK FIFE
9. detsember 2020, 09:28

SKANDAAL MEISTRITE LIIGAS! Türgi meeskond lahkus abikohtuniku väidetava rassistliku märkuse tõttu väljakult (3)

Jalgpalli meistrite liiga teisipäevane kohtumine Pariisi Saint-Germaini ja Istanbuli Basaksehiri vahel sai kesta napilt veerand tundi, kui matš paraja skandaali tõttu katkestati. Nimelt polnud Türgi meeskond rahul neljanda kohtuniku Sebastian Colţescu väidetavalt rassistliku sõnakasutusega Basaksehiri mustanahalise abitreeneri Pierre Webo suunas.

Kümmekond minutit kestnud vaidluse järel sammus Basaksehiri meeskond väljakult minema, andes mõista, et nemad pole nõus sellise abikohtunikuga mängu jätkama. Riietusruumi siirdusid ka PSG mängijad.

Mäng jätkub kolmapäeval kell 19.55 uute kohtunikega. Seis on 0 : 0 ning matš algab täna 14. minutist. Pariisi Saint-Germain kindlustas edasipääsu juba eile, sest Manchester United kaotas Leipzigile.