Kergejõustik

Kergejõustiku sise-MM lükati taas edasi 

Toimetas Eigo Kaljurand, 10. detsember 2020 16:15
Damian Warner, Kevin Mayer ja Maicel Uibo 2018. aasta Sise-MMi poodiumil.Foto: Reuters/Scanpix
Rahvusvaheline Kergejõustikuliit (WA) teatas, et 19.-21. märtsil 2021. aastal Hiinas Nanjingis toimuma pidanud sisemaailmameistrivõistlused lükatakse taaskord edasi, 2023. aasta märtsikuusse, vahendab Eesti kergejõustikuliit.

Kergejõustiku sise-MM pidanuks algselt aset leidma tänavu aasta 13.-15. märtsil, kuid võistlus lükati koroonaviiruse hoogsa leviku tõttu 12 kuu võrra edasi. Nüüd Rahvusvaheline Kergejõustikuliit teatas, et korraldajad on valmis MM-i võõrustama pärast Belgradi 2022. aasta sisemaailmameistrivõistlusi, 2023. aasta märtsis.

"Pidades silmas võistlejate ja ametnike turvalisust, peame arvestama riskidega, mis kaasneksid suure võistluse korraldamisega pandeemia tingimustes," seisis WA avalduses. "Et sportlaste sisehooaja aken saab olema lühike, kestes märtsi lõpuni, pole võimalik võistlust järgmisel aastal edasi lükata."

Rahvusvaheline Kergejõustikuliit lisas, et see ei tähenda siiski eelseisva sisehooaja ära jätmist. "Sportlastel on nende hinnangul ikkagi piisavalt võimalusi erinevatel võistlustel enda proovile panemiseks, eeskätt World Indoor Touri näol. Lisaks on praeguse seisuga plaanis veel kergejõustiku sise-EM, mis peetakse 5.–7. märtsini Poolas Torunis," kirjutas WA 

Samal teemal

23.11.2020
Maailma parimaks meeskergejõustiklaseks kandideerib ka Rasmus Mägi suur rivaal
21.10.2020
Maicel Uibo abikaasa imestab, kuidas konkurent võistluskeelust pääses, ja nõuab vastuseid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee