Kuressaare ja Maardu mängijad.Foto: FC Kuressaare koduleht.
13. detsember 2020, 14:51

SOTID SELGED | Kuressaare mängib ka järgmisel hooajal kõrgliigas

Koduses jalgpalli meistriliigas sai tänase üleminekumängu järel selgeks, et ka järgmisel hooajal kuulub kõrgliigasse Kuressaare meeskond.

Üleminekulahingutes peeti kaks kohtumist, millest esimese oli Kuressaare Maardu Linnameeskonna vastu võitnud 5:3. Täna peeti kordusmatš, mida Maardu asus juba seitsmendal minutil Vladislav Ogorodniku tabamusest juhtima. Sten Penzev viigistas Kuressaare poolt 32. minutil ja avapoolaeg lõppeski 1:1 viigiseisuga.

Teisel poolajal kõmmutasid saarlased Maardu meestele veel kolm väravat, autoriteks kahel korral Mattias Männilaan ning korra Sander Laht. Maardulased said samuti veel jala valgeks, kui täpne oli Vadim Aksjonov. Kokkuvõttes võitis Kuressaare matši 4:2.

Kõrgliigaseltskonnast kukkus tänavu välja Tallinna Kalevi, esiliigast kerkis võitjana tagasi üles Pärnu Vaprus.