Ragnar Klavan ja Romelu Lukaku.Foto: AFP/Scanpix
13. detsember 2020, 17:16

Lukaku ja teised Interi staarid tegid Klavanile säru

Itaalia jalgpalli kõrgliigas kaotas Ragnar Klavani tööandja Cagliari koduväljakul 1 : 3 Milano Interile. Eestlane sekkus vahetusest 68. minutil.

Cagliari läks matši juhtima 42. minutil, kui skooris Riccardo Sottil. Klavan jooksis platsile veel 1 : 0 eduseisus, kuid seejärel pani Inter sisse teise käigu. 77. minutil skooris Nicolo Varella, 84. minutil Danilo D'Ambrosio ja 94. minutil Romelu Lukaku.

Portaal footballcritic.com tõi Klavani välja kui matši ebaõnnestuja, sest ei suutnud 20 minuti jooksul võita kahevõitlusi ja tal oli keeruline kohaneda matši tempoga. Eestlane sai kümne palli skaalal hindeks 5,2. Interi staar Barella valiti portaali poolt 8,5 punktiga parimaks.

Cagliari on 11 mängust võitnud kolm, viigistanud kolm ja kaotanud viis. 13 punktiga hoitakse tabelis praegu 12. kohta. Klavan on kaasa löönud kaheksas kohtumises. Viljandi jalgpallur jäi eelmisest voorust eemale vigastuse tõttu.

Inter on tabelis teine, jäädes mängu vähem pidanud AC Milanist maha kahe silmaga.