Lionel Messi (vasakul) ja Antoine Griezmann.Foto: Reuters/Scanpix
14. detsember 2020, 09:00

VIDEO | Messi tõi Barcelonale raske võidu

FC Barcelona sai eile hilisõhtul Hispaania jalgpalli meistriliigas hooaja viienda võidu, kui kodumurul alistati tulemusega 1 : 0 Levante. Mängu ainsa värava lõi Lionel Messi.

Avapoolaja alguses oli hea šanss kohtumist juhtima asuda külalismeeskonnal, kuid Jorge de Frutose löögile jäi ette väravavaht Marc-Andre ter Stegen.

Teisel poolajal oli domineerivamaks pooleks Barcelona, kellele päästis lõpuks kolm võidupunkti 33aastane Messi, kes oli täpne 76. minutil.

Käimasolev hooaeg on Kataloonia klubi jaoks kulgenud keeruliselt. 11 mängust on suudetud võita vaid viis, kaotusekibedust on meeskond pidanud tundma neljal korral. Liidrikohta jagavast Madridi Atleticost, kes nädalavahetusel linnarivaalile Madridi Realile kaotas, jäädakse maha üheksa punktiga.