Jalgpall

Šveitslased sinisärkide tõenäolisest uuest juhendajast: mängijana legend, aga treenerina tulemusi pole 

Eigo Kaljurand, 15. detsember 2020 19:14
EESTI KOONDISE UUS JUHENDAJA? Šveitsi ajakirjanikud ütlesid Õhtulehele, et Thomas Häberli võimalik uus töökoht tuli neile üllatusena, kuid profiililt peaks ta sinisärkide etteotsa sobima väga hästi.Foto: Imago Sport / Scanpix
Aasta lõpuks peaks selguma Eesti jalgpallikoondise uus peatreener. Ehhki laual olid ka Karel Voolaidi ja taanlase Lars Olseni nimed, siis kuulujuttude põhjal on pakkumine tehtud šveitslasele Thomas Häberlile. Sealsete jalgpalliajakirjanike sõnul oli mees mängijana legend, kuid tema nime esilekerkimine Eesti koondise uue lootsina on üllatus. Häberli on täiskasvanute seas juhendanud vaid Luzerni ja sedagi ünsa ebaõnnestunult, kuid žurnalistide sõnul ei tasu sellest liialt kaugele ulatuvaid järeldusi teha.

Pärast MM-valikgruppide loosimist rääkis Eesti jalgpalliliidu president Aivar Pohlak, et koondise peatreeneri kandidaatide ringis on kolm nime: Voolaid ja kaks välismaalast. Viimaste kohta vihjas ta koondise fännidele, et ühe puhul on tegu taanlasega, kes on juhendanud väikeriigi koondist. Eeldatavasti on tegu 59aastase Lars Olseniga, kes aastail 2011–2019 tüüris Fääri saarte rahvusesindust ning viimati oli koduliiga satsi Esbjergi eesotsas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.12.2020
SAHINAD: jalgpallikoondise uus peatreener tuleb Šveitsist, kaalukausil ka Taani legendi nimi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee