Kalev/Cramo vs Pärnu Sadam.Foto: Stanislav Moshkov
15. detsember 2020, 20:53

Pärnu Sadam proovis taas Kalev/Cramot üllatada, aga valitsev Eesti meister võttis oma

Eesti-Läti korvpalliliigas oli Pärnu Sadam taas lähedal Kalev/Cramo alistamisele, kuid pealinnaklubi võttis lõpuks siiski võidu.

Esimese veerandaja järel oli valitsev meister Cramo juhtimas 21:15, kuid poolajaks oli omakorda 49:43 peal Pärnu. Ka kolmanda veerandaja lõpuks polnud selge, kuhu poole mäng läheb, sest Cramo oli peal vaid silmaga ehk skoor tablool oli 69:68. Kokkuvõttes võitis pealinnaklubi mängu siiski seisuga 93:82.

Eesti-Läti ühisliigas on Pärnu meeskonnal sel hooajal juba üks võit Cramo üle kirjas, kui viimatises omavahelises kohtumises oldi parem 79:74. Liigatabelit ongi hetkel juhtimas suvepealinna tiim, Cramo on teisel kohal.