Talisport

PÖÖRANE TASE! Norra ässad paugutasid Hochfilzenis nelikvõidu (1)

Toimetas Kaarel Täll, 17. detsember 2020 16:35
Sturla Holm Lägreid noppis kaasmaalaste ees magusa võidu.Foto: Reuters/Scanpix
Laskesuusatamise Hochfilzeni MK-etapil võitis meeste 10 km sprindi 23aastane norralane Sturla Holm Lägreid, kes läbis mõlemad lasketiirud puhaste paberitega. Norralased vormistasid seekord koguni nelikvõidu.

Lägreidi edu kaasmaalase Johannes Dale ees oli lõpuks 7,9 sekundit. Ka Dale ei eksinud lasketiirus kordagi. Kolmas oli Johannes Thingnes Bö (kaks möödalasku, +19,9) ja neljas Vetle Sjastad Christiansen (üks möödalask, +42,5). Kui võtta arvesse ainult suusaaegasid, siis olid kiireimad koguni viis norralast, eelmainitutele lisaks näitas head minekut ka Tarjei Bö, kes lõpetas kahe trahviringiga 14. positsioonil. 

Eesti parimana sai Kalev Ermits 48. koha (+2.13,0). Ta eksis ühel märgil lamadestiirus, kuid püsti tabas eestlane kõik märgid. Ühtlasi pääseb ta ka laupäevasesse jälitussõitu.

Elu parimat laskmist kordas endine murdmaasuusataja Raido Ränkel, kes sarnaselt Ermitsale eksis vaid korra, kuid seda püstitiirus. Kokkuvõttes läks talle kirja 65. koht, kaotust Lägreidile tuli 2.43,5.

Kolmanda eestlasena oli stardis Kristo Siimer, kes eskis nii lamades- kui ka püstitiirus korra. Protokolli kanti 91. koht (+3.42,5). Stardis oli 108 meest.

Samal teemal

13.12.2020
VALUS: kehv laskmine kukutas Eesti neliku protokolli lõppu
12.12.2020
Prantslased võtsid laskesuusatamise MK-etapil kaksikvõidu, Ermitsa võistlus ebaõnnestus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee